AFRYKARIUM WROCŁAW 1 DZIEŃ

WYCIECZKI PRZEDSZKOLNE

 

AFRYKARIUM WROCŁAW 1 DZIEŃ

– NA CZARNYM KONTYNENCIE

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

ZWIEDZANIE WROCŁAWSKIEGO ZOO ORAZ PAWILONU AFRYKARIUM

PODRÓŻ WGŁĄB MÓRZ CZARNEGO KONTYNENTU

AKWARIA I BASENY PEŁNE MORSKICH STWORZEŃ:

REKINÓW, PŁASZCZEK, HIPOPOTAMÓW NILOWYCH I BAJECZNIE KOLOROWYCH RYB

WROCŁAWSKIE AFRYKARIUM ZNAJDUJE SIĘ NA LIŚCIE 7 CUDÓW ŚWIATA ZOOLOGICZNEGO OBOK TRZECH OGRODÓW EUROPEJSKICH I TRZECH AMERYKAŃSKICH!

 

KOSZT WYCIECZKI:

95 zł/os. – grupa min. 40 osób

115 zł/os. – grupa min. 30 osób

 

PROGRAM:

Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Wrocławia, zwiedzanie wrocławskiego Zoo oraz Afrykarium – to unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Afrykarium wybudowane na terenie wrocławskiego ogrodu zoologicznego zapewnia niezwykłą podróż przez siedem regionów Afryki – Morze Czerwone, plażę nad Morzem Czerwonym, Wielkie Jeziora Afrykańskie, Kanał Mozambicki, Wschodnią Afrykę, Wybrzeże Namibii i dżunglę nad rzeką Kongo. W sumie cała trasa ścieżek po Afrykarium liczy prawie dwa kilometry. W licznych akwariach i basenach prezentowane są zwierzęta: rekiny, płaszczki, hipopotamy nilowe, bajecznie kolorowe małe rybki, krokodyle, pingwiny, kotiki afrykańskie, a także lądowe żółwie pustynne, mrówniki, dikdiki (jedne z najmniejszych antylop), wydry i manaty. Dodatkowo można zachwycać się również niezwykłą roślinnością – i to niemal na każdym kroku. Po zwiedzaniu Afrykarium spacer po wrocławskim Zoo. Na terenie Zoo liczne punkty gastronomiczne – możliwość organizacji posiłku. Opcjonalnie po zwiedzaniu Afrykarium spacer po terenie Hali Stulecia z pokazem multimedialnej fontanny. Powrót w godzinach popołudniowych.

 

 

ŚWIADCZENIA:

transport autokarem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

bilety wstępu

realizacja programu wycieczki

opieka GRATIS (1 na 10 dzieci)

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342 ; (32) 762 24 19

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek jednodniowych są całościowe – zawierają wszystkie świadczenia i bilety wstępu. Ceny wycieczek wielodniowych nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA:

Wycieczki jednodniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki:  transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, opieka gratis 1 osoba na 10 uczestników, bilety wstępu – wszystkie bilety wstępu zawarte są w cenie wycieczki.

Wycieczki kilkudniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, noclegi, wyżywienie, opieka gratis 1 osoba na 15 uczestników, bilety wstępu – bilety wstępu nie są zawarte w cenie wycieczki – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________