BIESIADA GÓRALSKA W ŻYWCU 1 DZIEŃ

IMPREZY GRUPOWE I FIRMOWE

 

 

BIESIADA GÓRALSKA W ŻYWCU 1 DZIEŃ

REJS STATKIEM WYCIECZKOWYM PO JEZIORZE ŻYWIECKIM Z BIESIADĄ GÓRALSKĄ

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

  • REJS STATKIEM WYCIECZKOWYM PO JEZIORZE ŻYWIECKIM
  • BIESIADA W GÓRALSKIEJ ATMOSFERZE
  • GRZANIEC WINNY Z KORZENIAMI
  • MUZYKA GÓRALSKA NA ŻYWO
  • MOŻLIWOŚĆ ZWIEDZANIA BROWARÓW ŻYWIECKICH

 

KOSZT IMPREZY:

145 zł/os. – grupa min. 40 os.

175 zł/os. – grupa min. 30 os.

205 zł/os. – grupa min. 18 os.

* ceny: z tradycyjną / uroczystą kolacją * podane ceny są cenami brutto

 

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Wyjazd w godzinach porannych lub popołudniowych, zwiedzanie BROWARÓW ŻYWIECKICH lub WJAZD KOLEJĄ NA GÓRĘ ŻAR na której szczycie znajduje się sztuczny zbiornik wodny, wchodzący w skład unikatowego na skalę światową zespołu elektrowni szczytowo – pompowych Porąbka Żar (opcjonalnie), następnie przejazd do Restauracji położonej w najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych terenach rekreacyjno-wypoczynkowych nad Jeziorem Żywieckim. Program integracyjny obejmuje REJS STATECZKIEM TURYSTYCZNYM po jeziorzeZ KUBKIEM GRZAŃCA WINNEGO na rozgrzewkę oraz BIESIADĘ GÓRALSKĄ w Restauracji znajdującej się w pięknym zakątku Beskidów, gdzie góry spotykają się z taflą Jeziora Żywieckiego w zielonej dolinie Soły. W ramach biesiady dwudaniowy obiad oraz kolacja w formie szwedzkiego stołu (zimna płyta). Muzyka na żywo – KAPELA GÓRALSKA doda imprezie góralskiego charakteru. Suto zastawiony stół oraz zabawa przy muzyce do późnych godzin wieczornych. Dobra zabawa gwarantowana. Powrót  w późnych godzinach wieczornych.

 

 

ŚWIADCZENIA W CENIE:

transport autokarem lub busem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

biesiada góralska

kapela góralska

grzaniec winny

realizacja programu wycieczki

 

DODATKOWO PŁATNE:

bilety wstępu

ubezpieczenie NNW

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 18, 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________