SZCZYRK 2 DNI

IMPREZY GRUPOWE I FIRMOWE

 

 

SZCZYRK 2 DNI

WEEKEND W BESKIDACH Z BIESIADĄ GÓRALSKĄ

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

  • LETNI LUB ZIMOWY KULIG MALOWNICZĄ TRASĄ W SZCZYRKU
  • BIESIADA W GÓRALSKIEJ ATMOSFERZE
  • MUZYKA GÓRALSKA NA ŻYWO
  • MOŻLIWOŚĆ WJAZDU KOLEJĄ KRZESEŁKOWĄ NA SKRZYCZNE LUB KOLEJĄ GONDOLOWĄ

 

 

KOSZT IMPREZY:

299 zł/os. / 339 zł/os. – grupa min. 40 os.

349 zł/os. / 389 zł/os. – grupa min. 30 os.

409 zł/os. / 449 zł/os. – grupa min. 20 os.

* ceny: z tradycyjną / uroczystą kolacją * podane ceny są cenami brutto

 

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

DZIEŃ 1:

Wyjazd w godzinach porannych lub popołudniowych, przyjazd do Szczyrku, w zależności od wybranej opcji – czas wolny lub zwiedzanie Szczyrku. Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym, ok. 17.00 LETNI GÓRALSKI KULIG malowniczą trasą biegnącą wzdłuż rzeki w Szczyrku. Kulig trwa ok. 1 godziny. W trakcie kuligu GRZANIEC WINNY na rozgrzewkę! Po zakończonym kuligu powrót do Ośrodka Wypoczynkowego. Ok. 19.00 UROCZYSTA KOLACJA Z MUZYKĄ. Przygrywać będzie KAPELA GÓRALSKA! Zabawa góralska przy muzyce na żywo, później muzyka dowolna. Biesiada do późnych godzin wieczorno – nocnych. Dobra zabawa gwarantowana!

DZIEŃ 2:

Śniadanie, po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny w Szczyrku do dyspozycji. Dla chętnych  możliwość wjazdu koleją linową na Skrzyczne lub program do ustalenia. Powrót w godzinach popołudniowo – wieczornych.

 

 

 

 

ŚWIADCZENIA W CENIE:

transport autokarem lub busem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

zakwaterowanie: 1 x nocleg

wyżywienie: 1 x śniadanie, 1 x obiadokolacja (biesiada góralska opcjonalnie)

kapela góralska

realizacja programu wycieczki

 

DODATKOWO PŁATNE:

bilety wstępu

ubezpieczenie NNW

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 18, 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________