ŻYWIEC 2 DNI

IMPREZY GRUPOWE I FIRMOWE

 

 

ŻYWIEC 2 DNI

WEEKEND W BESKIDACH Z BIESIADĄ GÓRALSKĄ

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

  • REJS STATKIEM WYCIECZKOWYM PO JEZIORZE ŻYWIECKIM
  • BIESIADA W GÓRALSKIEJ ATMOSFERZE
  • MUZYKA GÓRALSKA NA ŻYWO
  • WJAZD KOLEJĄ TERENOWĄ NA GÓRĘ ŻAR
  • ZWIEDZANIE BROWARÓW ŻYWIECKICH

 

 

KOSZT IMPREZY:

299 zł/os. / 339 zł/os. – grupa min. 40 os.

349 zł/os. / 389 zł/os. – grupa min. 30 os.

409 zł/os. / 449 zł/os. – grupa min. 20 os.

* ceny: z tradycyjną / uroczystą kolacją * podane ceny są cenami brutto

 

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

DZIEŃ 1:

Wyjazd w godzinach porannych lub popołudniowych. W przypadku wyjazdu porannego program do wyboru: czas wolny w Żywcu, zwiedzanie BROWARÓW ŻYWIECKICH lub WJAZD KOLEJĄ NA GÓRĘ ŻAR na której szczycie znajduje się sztuczny zbiornik wodny, wchodzący w skład unikatowego na skalę światową zespołu elektrowni szczytowo – pompowych Porąbka Żar. Opcjonalnie REJS STATECZKIEM TURYSTYCZNYM po jeziorze Z KUBKIEM GRZAŃCA WINNEGO na rozgrzewkę. Następnie przejazd do obiektu noclegowego położonego w najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych terenach rekreacyjno-wypoczynkowych Beskidu Żywieckiego, gdzie góry spotykają się z taflą Jeziora Żywieckiego w zielonej dolinie Soły. Zakwaterowanie w obiekcie: BIESIADA GÓRALSKA, muzyka na żywo – KAPELA GÓRALSKA, która doda imprezie góralskiego charakteru. Suto zastawiony stół oraz zabawa przy muzyce do późnych godzin wieczornych. Dobra zabawa gwarantowana.

DZIEŃ 2:

Śniadanie, po śniadaniu wykwaterowanie, program do ustalenia: czas wolny w Żywcu do dyspozycji, zwiedzanie Browarów Żywieckich lub wjazd koleją na Górę Żar. Opcjonalnie przejazd do Bielska – Białej: wjazd koleją na Szyndzielnię, dla chętnych czas wolny. Powrót w godzinach popołudniowo – wieczornych.

 

 

 

ŚWIADCZENIA W CENIE:

transport autokarem lub busem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

zakwaterowanie: 1 x nocleg

wyżywienie: 1 x śniadanie, 1 x obiadokolacja (kolacja uroczysta opcjonalnie)

realizacja programu wycieczki

 

DODATKOWO PŁATNE:

bilety wstępu

ubezpieczenie NNW

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 18, 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________