MALI WŁOSCY KUCHARZE 1 DZIEŃ

WYCIECZKI PRZEDSZKOLNE

 

MALI WŁOSCY KUCHARZE 1 DZIEŃ

– WARSZTATY WYTWARZANIA PIZZY

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

WARSZTATY WYTWARZANIA PIZZY POD KIERUNKIEM SZEFA KUCHNI

SAMODZIELNE TWORZENIE PIZZY Z WYBRANYCH PRZEZ SIEBIE SKŁADNIKÓW

DEGUSTACJA WŁASNORĘCZNIE WYKONANEJ PIZZY

 

 

KOSZT WYCIECZKI:

55 zł/os. – grupa min. 40 osób

65 zł/os. – grupa min. 30 osób

 

OPCJONALNIE:

10 zł/os. – Ognisko z kiełbaskami

13 zł/os. – Dodatkowy warsztat – Słodkie Czary Mary (wytwarzanie lizaków)

13 zł/os. – Dodatkowy warsztat – Pracownia Zabawy (wytwarzanie zabawek z siana)

 

 

PROGRAM:

Wyjazd w godzinach porannych, przyjazd do Żarek. Realizacja programu – warsztaty  wytwarzania pizzy. Kolorowa i smaczna, bo każde dziecko zrobi ją dla siebie samo. Takie jest właśnie zadanie w ramach warsztatów robienia pizzy pod okiem profesjonalnego kucharza. Do tego szczypta fachowej wiedzy, pokaz kulinarnych umiejętności i ciekawostek z kuchni. Warto spróbować, bo na pewno będzie smacznie! Każde dziecko robi własnoręcznie pizzę z wybranych składników. Dla wszystkich uczestników w cenie soczek oraz przygotowany włoski wypiek do zjedzenia. Czas trwania warsztatów ok. 1-1,5 godziny.

Opcjonalnie po warsztatach możliwość organizacji gier i zabaw na pobliskiej polanie pod Zamkiem w Mirowie – do dyspozycji grupy piłki, zabawki oraz sprzęt do rekreacji ruchowej. Możliwość organizacji pikniku / ogniska z kiełbaskami.

Powrót w godzinach popołudniowych.

 

Uwaga: Możliwość połączenia wycieczki z innymi warsztatami:

Słodka przygoda w manufakturze słodyczy – Warsztaty wytwarzania słodyczy w Manufakturze Słodyczy. Obserwacja procesu wytwarzania lizaków i cukierków od momentu, kiedy cukier jest jeszcze w płynnej formie. Pokaz produkcji bajkowych postaci z cukru, lizaków i cukierków. Możliwość spróbowania słodyczy na miejscu. Każdy uczestnik wychodzi z własnoręcznie wykonanym lizakiem. Na miejscu sklepik z ręcznie wyrabianymi słodkościami.

Pracownia zabawy – W klimatycznych salach zabawa naturalnymi materiałami: sianem, wikliną, brzozą. Szereg warsztatów, z których największym powodzeniem cieszy się wytwarzanie zwierzaków z siana. Każda zrobiona ozdoba zabierana jest na pamiątkę.

 

 

ŚWIADCZENIA:

transport autokarem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

bilety wstępu

realizacja programu wycieczki

opieka GRATIS (1 na 10 dzieci)

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342 ; (32) 762 24 19

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek jednodniowych są całościowe – zawierają wszystkie świadczenia i bilety wstępu. Ceny wycieczek wielodniowych nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA:

Wycieczki jednodniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki:  transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, opieka gratis 1 osoba na 10 uczestników, bilety wstępu – wszystkie bilety wstępu zawarte są w cenie wycieczki.

Wycieczki kilkudniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, noclegi, wyżywienie, opieka gratis 1 osoba na 15 uczestników, bilety wstępu – bilety wstępu nie są zawarte w cenie wycieczki – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________