ZOO OPOLE 1 DZIEŃ

WYCIECZKI PRZEDSZKOLNE

 

ZOO OPOLE 1 DZIEŃ

– Z WIZYTĄ W ZOO

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

SPACER ŚCIEŻKĄ DYDAKTYCZNĄ Z PRZEWODNIKIEM

ZAPOZNANIE DZIECI ZE ZWIERZĘTAMI ZAMIESZKUJĄCYMI RÓŻNE KONTYNENTY

POKAZY KARMIENIA ZWIERZĄT

OPCJONALNIE POSIŁEK W SŁYNNEJ NALEŚNIKARNI W OPOLU

 

 

KOSZT WYCIECZKI:

60 zł/os. – grupa min. 40 osób

75 zł/os. – grupa min. 30 osób

 

 

PROGRAM:

Wyjazd w godzinach porannych, przyjazd do Opola, zwiedzanie opolskiego zoo – jednego z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Opolskie Zoo może poszczycić się kolekcją ponad 1000 zwierząt w 130 gatunkach, podzielone jest na krainy zoogeograficzne, w których eksponowane są zwierzęta z poszczególnych kontynentów. Mamy tu więc Wybieg Południowoamerykański z kolorowymi papugami, pumami czy jaguarami, Azjatycki Step z wielbłądami, mundżakami chińskimi i pelikanami, Sawannę Afrykańską z zebrami, hipopotamami karłowatymi, żyrafami i nosorożcami, oraz Australię z kangurami, walabiami, poturu i emu. Oczywiście to nie wszystko, w innych częściach ogrodu zobaczyć można też uchatki, goryle, różne gatunki ptaków, gadów, płazów i stawonogów. Dzieci na pewno chętnie odwiedzą Mini ZOO, w którym mogą karmić zwierzęta. W określonych godzinach odbywają się też pokazy karmienia wyznaczonych gatunków. Na terenie zoo znajduje się plac zabaw oraz liczne punkty gastronomiczne. Opcjonalnie możliwość organizacji posiłku w znanej opolskiej naleśnikarni „Grabówka”. Powrót w godzinach popołudniowych.

 

 

ŚWIADCZENIA:

transport autokarem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

bilety wstępu

realizacja programu wycieczki

opieka GRATIS (1 na 10 dzieci)

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342 ; (32) 762 24 19

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek jednodniowych są całościowe – zawierają wszystkie świadczenia i bilety wstępu. Ceny wycieczek wielodniowych nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA:

Wycieczki jednodniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki:  transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, opieka gratis 1 osoba na 10 uczestników, bilety wstępu – wszystkie bilety wstępu zawarte są w cenie wycieczki.

Wycieczki kilkudniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, noclegi, wyżywienie, opieka gratis 1 osoba na 15 uczestników, bilety wstępu – bilety wstępu nie są zawarte w cenie wycieczki – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________