SANDOMIERZ – KAZIMIERZ DOLNY 2,3 DNI

SANDOMIERZ – KAZIMIERZ DOLNY 2,3 DNI

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

 • ZWIEDZANIE SANDOMIERZA Z PRZEWODNIKIEM
 • ZWIEDZANIE KAZIMIERZA DOLNEGO Z PRZEWODNIKIEM
 • MOŻLIWOŚĆ REJSU STATKIEM PO WIŚLE W SANDOMIERZU
 • ZAMKI: KRZYŻTOPÓR LUB BARANÓW SANDOMIERSKI
 • NAŁĘCZÓW – SPACER PO PARKU ZDROJOWYM

KOSZT WYCIECZKI:

OPCJA 2 – DNIOWA:

239 zł/os. / 279 zł/os. – grupa min. 40 os.
279 zł/os. / 319 zł/os. – grupa min. 30 os.

329 zł/os. / 369 zł/os. – grupa min. 18 os.

 

OPCJA 3 – DNIOWA:

359 zł/os. / 399 zł/os. – grupa min. 40 os.
399 zł/os. / 439 zł/os. – grupa min. 30 os.

449 zł/os. / 489 zł/os. – grupa min. 18 os.

 

* ceny: z tradycyjną / uroczystą kolacją.

* podane ceny są cenami brutto, zawierają wszystkie świadczenia.

* podane ceny nie zawierają biletów wstępów.

 

PROGRAM:

OPCJA 2 – DNIOWA:

DZIEŃ 1: Wyjazd w godzinach porannych, przyjazd do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie z przewodnikiem – w programie najciekawsze zabytki miasta, m.in: Rynek, renesansowe kamienice, Mały Rynek, Góra Trzech Krzyży, Zamek i Baszta, Kościół Farny, Kościół i Klasztor Franciszkanów. Przejazd do obiektu noclegowego, zakwaterowanie, uroczysta obiadokolacja z muzyką, nocleg.

DZIEŃ 2: Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Sandomierza, zwiedzanie z przewodnikiem – w programie najciekawsze zabytki Sandomierza, m. in.: Rynek, Ratusz, Brama Opatowska (taras widokowy), Podziemna Trasa Turystyczna: sandomierskie lochy z XIV w, Bazylika Katedralna, Kościół św. Jakuba, Dziedziniec Zamkowy. Po zwiedzaniu czas wolny na obiad na Sandomierskim Rynku. Możliwość przejazdu do Baranowa Sandomierskiego i zwiedzania zamku. Powrót w godzinach wieczornych.

 

OPCJA 3 – DNIOWA:

DZIEŃ 1: Wyjazd w godzinach popołudniowych, przyjazd do Kazimierza Dolnego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2: Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Kazimierza Dolnego – w programie najciekawsze zabytki miasta, m.in: Rynek, renesansowe kamienice, Mały Rynek, Góra Trzech Krzyży, Zamek i Baszta, Kościół Farny, Kościół i Klasztor Franciszkanów. Przejazd do Nałęczowa – spacer po Parku Zdrojowym ze wstępem do pijalni, czas wolny do dyspozycji. Przejazd do obiektu noclegowego, uroczysta obiadokolacja z muzyką, nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Sandomierza, zwiedzanie z przewodnikiem – w programie najciekawsze zabytki Sandomierza, m. in.: Rynek, Ratusz, Brama Opatowska (taras widokowy), Podziemna Trasa Turystyczna: sandomierskie lochy z XIV w, Bazylika Katedralna, Kościół św. Jakuba, Dziedziniec Zamkowy.Po zwiedzaniu czas wolny na obiad na Sandomierskim Rynku. Możliwość przejazdu do Baranowa Sandomierskiego i zwiedzania zamku. Powrót w godzinach wieczornych.

CZAS TRWANIA: 2 LUB 3 DNI

 

ŚWIADCZENIA:

 • transport autokarem
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • opieka licencjonowanego pilota
 • przewodnik miejski
 • 1 lub 2 noclegi w Hotelu/DW/OW
 • wyżywienie: 1 lub 2 obiadokolacje (w tym jedna uroczysta), 1 lub 2 śniadania

 

BILETY WSTĘPU:

Kazimierz Dolny (Rynek, Mały Rynek, Góra Trzech Krzyży, Zamek i Baszta (w remoncie/z zewnątrz), Kościół Farny, Kościół i Klasztor Franciszkanów). Łączny koszt ok 2,00/os.

Nałęczów (Park Zdrojowy, Pijalnia Wód). Łączny koszt ok 3,00/os.

Sandomierz (Stare Miasto, Rynek, Ratusz, Dziedziniec Zamkowy, Podziemna Trasa Turystyczna, zabytkowe kamieniczki, wzgórze staromiejskie, Brama Opatowska, Bazylika Katedralna, Kościół św. Jakuba, Ucho Igielne). Łączny koszt ok 18,00/os.

Zamek w Baranowie Sandomierskim 15,00/os.