WARSZTATY MALOWANIA PISANEK

FABRYKA KREATYWNOŚCI BAMBINO – WARSZTATY EDUKACYJNE

 

 

WARSZTATY MALOWANIA PISANEK

NA TERENIE PLACÓWKI

 

 

 

Z OKAZJI  ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTATACH PLASTYCZNYCH MALOWANIA PISANEK, KTÓRE PRZEPROWADZAMY NA TERENIE DANEJ PLACÓWKI. ZAPEWNIAMY WSZELKIE NIEZBĘDNE MATERIAŁY: SZKLANE PISANKI O ŚREDNICY 13 CM, FARBY, PĘDZLE, MATERIAŁY DO ZDOBIENIA. WŁASNORĘCZNIE WYMALOWANĄ I UDEKOROWANĄ PISANKĘ, ZAPAKOWANĄ W PUDEŁKO UCZESTNICY WARSZTATÓW ZABIORĄ DO DOMU NA PAMIĄTKĘ.

 

 

KOSZT WARSZTATÓW:

20 zł/os. – grupa powyżej 30 osób

600 zł/grupa – grupa do 30 osób

500 zł/grupa – grupa do 15 osób

* koszt organizacji warsztatów na terenie aglomeracji śląskiej, koszt warsztatów z dojazdem do innych miast ustalany indywidualnie

 

PROGRAM:

Wielkanocne malowanie pisanek to warsztaty plastyczne przybliżające historię pisanki oraz techniki dekorowania świątecznych jajek. Warsztaty składają się z dwóch części: projekcji filmu „Palmy, pisanki i wielkanocne baranki” oraz zajęć plastycznych, podczas których uczestnicy wykonają własną niepowtarzalną pisankę.

Przyjeżdżamy do danej Placówki w wyznaczonym dniu, o wyznaczonej godzinie. Na miejsce przywozimy ze sobą cały asortyment niezbędny do przeprowadzenia zajęć: szklane pisanki wysokości 13 cm, farby, pędzle, materiały do zdobienia. Na miejscu malujemy, suszymy oraz pakujemy ozdoby. Każda wykonana pisanka pakowana jest w oddzielne pudełko. Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje na pamiątkę własnoręcznie wykonaną pisankę, zapakowaną w pudełko.

Czas trwania warsztatów: ok. 60 minut.

 

TERMINY: marzec/kwiecień

 

UWAGA: ILOŚĆ TERMINÓW OGRANICZONA!

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WARSZTATÓW:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342 ; (32) 762 24 19

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu warsztatów jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

_______________________________________________________________________________________________