WINNICE JAWOREK + WROCŁAW 3 DNI

IMPREZY GRUPOWE I FIRMOWE

 

 

WINNICE JAWOREK + WROCŁAW 3 DNI

PERŁY DOLNEGO ŚLĄSKA: ZWIEDZANIE WROCŁAWIA ORAZ WIZYTA W NAJWIĘKSZEJ POLSKIEJ WINNICY

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

  • ZWIEDZANIE WINNICY Z DEGUSTACJĄ MIEJSCOWEGO WINA
  • POZNANIE PROCESU PRODUKCJI WINA
  • ZWIEDZANIE WROCŁAWIA – PERŁY DOLNEGO ŚLĄSKA
  • ATRAKCYJNY PROGRAM ZWIEDZANIA

 

 

KOSZT IMPREZY:

299 zł/os. / 339 zł/os. – grupa min. 40 os.

349 zł/os. / 389 zł/os. – grupa min. 30 os.

409 zł/os. / 449 zł/os. – grupa min. 20 os.

* ceny: z tradycyjną / uroczystą kolacją * podane ceny są cenami brutto

 

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

DZIEŃ 1:

Wyjazd w godzinach popołudniowych, przyjazd do Wrocławia, zakwaterowanie w Hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Po śniadaniu zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem – w programie najciekawsze zabytki miasta.  Dodatkowo możliwość zwiedzania: Panorama Racławicka, Ogród Botaniczny, Ogród Japoński, Sky Tower, Rejs po Odrze. Przejazd do Hotelu, uroczysta obiadokolacja z muzyką. Zabawa do późnych godzin wieczornych. Opcjonalnie możliwość wyjścia do teatru na wybrany spektakl teatralny. Nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Po śniadaniu wykwaterowanie, przyjazd do Miękini, zwiedzanie Winnicy Jaworek – największego w Polsce obiektu tego typu. Zwiedzanie Winnic rozpoczynamy w winiarni – miejscu, gdzie powstaje wino. Uczestnicy poznają proces produkcji wina od momentu winobrania do wprowadzenia gotowego produktu do sprzedaży. Kolejnym miejscem udostępnionym do zwiedzania jest piwnica, gdzie wino leżakuje. Zakończeniem zwiedzania jest degustacja 3 rodzai win wytwarzanych w winnicy: Jaworek Cha-re XIII (białe wytrawne), Jaworek Moscato (białe wytrawne) oraz Jaworek Pinore XI (czerwone wytrawne) z poczęstunkiem: przekąski do wina: sery, dojrzewające wędliny, oliwki, gorzka czekolada, orzechy, pieczywo. Po zwiedzaniu dwudaniowy obiad z lampką miejscowego wina (opcjonalnie). Powrót w godzinach wieczornych.

 

 

 

 

ŚWIADCZENIA W CENIE:

transport autokarem lub busem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

zakwaterowanie: 2 x nocleg

wyżywienie: 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja (w tym jedna kolacja uroczysta opcjonalnie)

zwiedzanie winnicy z degustacją

realizacja programu wycieczki

 

DODATKOWO PŁATNE:

bilety wstępu

ubezpieczenie NNW

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 18, 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________