WIOSKA INDIAŃSKA 1 DZIEŃ

WYCIECZKI PRZEDSZKOLNE

 

WIOSKA INDIAŃSKA 1 DZIEŃ

– SPOTKANIE Z KULTURĄ INDIAN

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

ZWIEDZANIE WIOSKI Z PRZEWODNIKIEM

ZAPOZNANIE Z KULTURĄ INDIAN

OPOWIEŚCI, HISTORIE, LEGENDY INDIAŃSKIE

TAŃCE I PIEŚNI INDIAŃSKIE

MALOWANIE TWARZY UCZESTNIKÓW

 

 

KOSZT WYCIECZKI:

55 zł/os. –  grupa min. 40 osób

65 zł/os. – grupa min. 30 osób

 

OPCJONALNIE:

10 zł/os. – Ognisko z kiełbaskami

 

 

PROGRAM:

Wyjazd w godzinach porannych, przyjazd do Wioski Indiańskiej, która została stworzona na wzór prawdziwej osady Indian Ameryki Północnej. Zwiedzanie wioski odbywa się z przewodnikiem. Powita Was w oryginalnym języków Siouxów! Oprowadzi po całym terenie, opowie o wszystkich eksponatach, do czego służyły, z czego są wykonane, kto je robił i kiedy były wykorzystywane. Zaprowadzi Was do najbardziej tajemniczych miejsc, gdzie według wierzeń indiańskich wojownicy rozmawiali z dobrymi duchami. Przy dźwiękach indiańskiego fletu posłuchasz legend i mitów, dowiesz się skąd wziął się łapacz snów i jak używać łapacza kłamstw. Zobaczysz prawdziwy indiański taniec oraz zagrasz na indiańskich instrumentach. Przygotowany 2-godzinny program obejmuje zarówno część edukacyjną jaki rozrywkową: strzelanie z łuku, rzut włócznią, równoważnia Szoszonów, rzutki, wyścig jaszczurek, indiański połów ryb, nauka indiańskich pieśni i tańców, tor przeszkód, rzut lassem, dmuchawki, plac zabaw. Dużą atrakcją Wioski Indiańskiej jest malowanie twarzy uczestników. Po zwiedzaniu czas na konsumpcję posiłku. Dodatkowo możliwość organizacji ogniska/grilla z kiełbaskami. Powrót w godzinach popołudniowych.

 

 

ŚWIADCZENIA:

transport autokarem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

bilety wstępu

realizacja programu wycieczki

opieka GRATIS (1 na 10 dzieci)

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342 ; (32) 762 24 19

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek jednodniowych są całościowe – zawierają wszystkie świadczenia i bilety wstępu. Ceny wycieczek wielodniowych nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA:

Wycieczki jednodniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki:  transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, opieka gratis 1 osoba na 10 uczestników, bilety wstępu – wszystkie bilety wstępu zawarte są w cenie wycieczki.

Wycieczki kilkudniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, noclegi, wyżywienie, opieka gratis 1 osoba na 15 uczestników, bilety wstępu – bilety wstępu nie są zawarte w cenie wycieczki – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________