MANUFAKTURA SŁODYCZY 1 DZIEŃ

WYCIECZKI PRZEDSZKOLNE

MANUFAKTURA SŁODYCZY 1 DZIEŃ

– SŁODKIE CZARY MARY – WARSZTATY WYTWARZANIA LIZAKÓW

 

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

PROCES WYTWARZANIA CUKIERKÓW I LIZAKÓW NA ŻYWO

WŁASNORĘCZNE FORMOWANIE WŁASNEGO LIZAKA

POCZĘSTUNEK CIEPŁYMI JESZCZE CUKIERKAMI

SKLEPIK Z ORYGINALNYMI KOLOROWYMI SŁODKOŚCIAMI

 

 

KOSZT WYCIECZKI:

50 zł/os. – grupa min. 40 osób

60 zł/os. – grupa min. 30 osób

 

OPCJONALNIE:

10 zł/os. – Ognisko z kiełbaskami

13 zł/os. – Dodatkowy warsztat – Pracownia Zabawy (wytwarzanie zabawek z siana)

18 zł/os. – Dodatkowy warsztat – Mali Włoscy Kucharze (wytwarzanie pizzy)

 

 

PROGRAM:

Wyjazd w godzinach porannych, przyjazd do Manufaktury Słodyczy w Żarkach. Realizacja programu edukacyjnego:

Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty wytwarzania słodyczy do magicznej i słodkiej krainy. U nas dzieci obserwują proces wytwarzania lizaków i cukierków od momentu, kiedy cukier jest jeszcze w formie płynnej, po dolewanie barwników i aromatów, wyrabianie masy cukrowej, a na końcu najbardziej przyjemna i atrakcyjna część dla naszych gości – własnoręczne formowanie swojego lizaka. W trakcie pokazujemy również, jak wyczarować przeróżne bajkowe kształty z cukru, częstujemy jeszcze ciepłymi słodyczami i doskonale się przy tym bawimy. Na miejscu także sklepik z ręcznie wyrabianymi oryginalnymi słodkościami, gdzie można zakupić m. in. cukrowe róże, cukierki i lizaki w wielu niespotykanych smakach i kolorach oraz postacie z gier i bajek – Myszka Minnie, Angry Birds, Minionek itp.

Opcjonalnie po warsztatach możliwość organizacji gier i zabaw na pobliskiej polanie pod Zamkiem w Mirowie – do dyspozycji grupy piłki, zabawki oraz sprzęt do rekreacji ruchowej. Możliwość organizacji pikniku / ogniska z kiełbaskami.

Powrót w godzinach popołudniowych.

 

Uwaga: Możliwość połączenia wycieczki z innymi warsztatami:

Mali włoscy kucharze – Warsztaty wytwarzania pizzy pod kierunkiem szefa kuchni. Każde dziecko robi własnoręcznie pizzę z wybranych składników. Dla wszystkich uczestników w cenie soczek oraz przygotowany włoski wypiek do zjedzenia.

Pracownia zabawy – W klimatycznych salach zabawa naturalnymi materiałami: sianem, wikliną, brzozą. Szereg warsztatów, z których największym powodzeniem cieszy się wytwarzanie zwierzaków z siana. Każda zrobiona ozdoba zabierana jest na pamiątkę.

 

 

ŚWIADCZENIA:

transport autokarem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

bilety wstępu

realizacja programu wycieczki

opieka GRATIS (1 na 10 dzieci)

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342 ; (32) 762 24 19

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek jednodniowych są całościowe – zawierają wszystkie świadczenia i bilety wstępu. Ceny wycieczek wielodniowych nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA:

Wycieczki jednodniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki:  transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, opieka gratis 1 osoba na 10 uczestników, bilety wstępu – wszystkie bilety wstępu zawarte są w cenie wycieczki.

Wycieczki kilkudniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, noclegi, wyżywienie, opieka gratis 1 osoba na 15 uczestników, bilety wstępu – bilety wstępu nie są zawarte w cenie wycieczki – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________