O nas

SPECJALIZUJEMY SIĘ W TURYSTYCE SZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ

Biuro Podróży Bambino powstało z myślą o młodych podróżnikach, dlatego już od początku istnienia wyspecjalizowaliśmy się w turystyce szkolnej i przedszkolnej. Organizujemy imprezy o różnej tematyce, dostosowane do każdego wieku uczestników. Naszymi głównymi obszarami działania są jednodniowe i kilkudniowe wycieczki dla dzieci i młodzieży, a także kolonie letnie, zimowiska i zielone szkoły. Naszą misją jest zapewnienie wszechstronnych i kompleksowych usług w zakresie turystyki szkolnej i przedszkolnej, tak, aby obfitujące w przygody wycieczki odbywały się wygodnie i bez przeszkód. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz stałej współpracy ze szkołami i przedszkolami jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy program wycieczki.

 

POSIADAMY SZEROKĄ OFERTĘ WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH

Prowadzimy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju imprez: kulturalno – oświatowych, sportowo – rekreacyjnych, integracyjnych, spotkań biznesowych i szkoleń w kraju i za granicą, skierowaną do grup zorganizowanych: firm, zakładów pracy, a przede wszystkim pracowników Szkół, Przedszkoli i innych Placówek Oświatowych. Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie i pełna satysfakcja Klienta, dlatego, do każdego podchodzimy indywidualnie, starannie przygotowując ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającego turysty. Na życzenie klienta realizujemy indywidualne programy imprez!

 

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I ZADOWOLENIE

Od początku istnienia firmy postawiliśmy na wysoki poziom świadczonych usług. Gwarantujemy profesjonalną, szybką i rzetelną realizację imprez organizowanych przez nas. Naszą rekomendacją, a zarazem sukcesem są zadowoleni turyści – szkoły, przedszkola, zakłady pracy oraz  klienci indywidualni, którzy korzystają z naszych usług po raz kolejny.

 

JESTEŚMY BIUREM WIARYGODNYM I SPRAWDZONYM

Posiadamy zezwolenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 720, 1058 oraz Polisę Ubezpieczeniową TU SIGNAL IDUNA.

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Posiadamy doświadczenie w organizowaniu wyjazdów dla dzieci i młodzieży,

Współpracujemy z kadrą wykwalifikowanych pilotów i przewodników,

Zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami, a autokary, którymi jeździmy są bezpieczne i wygodne,

Posiadamy najniższe ceny!

I co najważniejsze… lubimy pracę z dziećmi i młodzieżą, a każda wycieczka z Państwem jest dla nas przyjemnością. 

 

ZAPRASZAMY WIĘC WSZYSTKICH PAŃSTWA, ZARÓWNO TYCH, KTÓRZY JUŻ OBDARZYLI NAS ZAUFANIEM I SKORZYSTALI Z NASZYCH USŁUG, JAK I WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, KTÓRZY JESZCZE POSZUKUJĄ. STAWIAMY NA JAKOŚĆ, NIE NA ILOŚĆ. NASZA OFERTA BĘDZIE SUKCESYWNIE WZBOGACANA, ZAPRASZAMY WIĘC DO CZĘSTYCH WIZYT.

  

Z TURYSTYCZNYM POZDROWIENIEM

ZAŁOGA BIURA PODRÓŻY BAMBINO!