Program Lojalnościowy

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY NAGRADZAMY STAŁYCH KLIENTÓW!

 

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy wszystkie Szkoły i Przedszkola do udziału w PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM BIURA PODRÓŻY BAMBINO, który stworzyliśmy specjalnie z myślą o naszych stałych Klientach. Mamy nadzieje, że ciepło wspominacie udział w naszych wycieczkach i że z przyjemnością wybierzecie się z nami na dalsze wyprawy.

 

Uczestnikiem programu lojalnościowego może zostać Szkoła lub Przedszkole, które spełni jeden z poniższych warunków:

– minimum cztery razy w ciągu danego roku szkolnego lub kalendarzowego weźmie udział w wycieczkach katalogowych organizowanych przez Biuro Podróży BambinO-

– minimum 150 dzieci z danej Szkoły lub Przedszkola w ciągu danego roku szkolnego lub kalendarzowego weźmie udział w wycieczkach katalogowych organizowanych przez Biuro Podróży Bambino.

 

Aby przystąpić do programu i odebrać prezent należy przesłać na adres mailowy bambino-turystyka@tlen.pl maila zatytułowanego „Program lojalnościowy” z informacją dotyczącą zorganizowanych w ciągu roku wycieczek, ich datami i ilościami uczestników oraz wybranym prezentem. Wszystkie dane zostaną zweryfikowane przez nasz Dział Obsługi Klienta, który w krótkim czasie prześle maila potwierdzającego Uczestnictwo w Programie oraz dostarczy wybrany prezent. Program obowiązuje od stycznia 2015 roku.

 

LICZBA WYKUPIONYCH WYCIECZEK PREZENT DLA SZKOŁY/PRZEDSZKOLA
 4 WYCIECZKI LUB MIN. 150 OSÓB RADIOODTWARZACZ CD lub ODTWARZACZ DVD
 6 WYCIECZEK LUB MIN. 250 OSÓB DRUKARKA LUB APARAT FOTOGRAFICZNY LUB PROJEKTOR
10 WYCIECZEK LUB MIN. 500 OSÓB TELEWIZOR 32” LUB BAL KARNAWAŁOWY
15 WYCIECZEK LUB MIN. 750 OSÓB LAPTOP LUB KSEROKOPIARKA LUB TELEWIZOR 40”

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM BIURA PODRÓŻY BAMBINO!