CHLEBOWA CHATA + KULIG ZIMOWY 1 DZIEŃ

WYCIECZKI PRZEDSZKOLNE

 

 

CHLEBOWA CHATA + KULIG ZIMOWY 1 DZIEŃ

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

PRÓSZY ŚNIEG, PRÓSZY ŚNIEG, WSZĘDZIE GO NAWIAŁO,

DACHY SĄ JUŻ BIAŁE, NA ULICACH BIAŁO,

STROJNE Z BIEL, W SREBRNY PUCH, LATARNIE SIĘ WDZIĘCZĄ,

DZYŃ, DZYŃ, DZYŃ, DZYŃ … DZWONKI SANEK BRZĘCZĄ …

 

 

KOSZT WYCIECZKI:

65 zł/os. – grupa min. 40 osób

75 zł/os. – grupa min. 30 osób

 

 

PROGRAM:

Wyjazd w godzinach porannych, przyjazd do Brennej. Zwiedzanie Chlebowej Chaty – realizacja programu wycieczki „Spotkanie z okruchem tradycji”, w programie: zapoznanie z podstawowymi zbożami i ich zastosowaniem, oglądanie maszyn dawniej wykorzystywanych, omawianie procesu „Od ziarenka do bochenka”, omawianie procesu powstawania masła i twarogu oraz sprzętów do tego wykorzystywanych, omawianie pozyskiwania miodu i ciekawostki z życia pszczół, próby młócenia cepami, mielenie zboża na żarnach, osiewanie mąki, formowanie oraz wypiek i degustacja podpłomyków z masłem, miodem lub smalcem i kawa zbożowa z mlekiem. Zwiedzanie Chlebowego Domu ok. 2 godzin. Możliwość konsumpcji własnego posiłku. Następnie przejazd na zimowy kulig. Niezapomniana przejażdżka konnym zaprzęgiem przez malownicze górskie tereny Brennej. Czas trwania kuligu: 30 minut. Po kuligu zabawy na śniegu oraz możliwość organizacji ogniska. Powrót w godzinach popołudniowych

 

 

ŚWIADCZENIA:

transport autokarem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

bilety wstępu

realizacja programu wycieczki

opieka GRATIS (1 na 10 dzieci)

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342 ; (32) 762 24 19

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek jednodniowych są całościowe – zawierają wszystkie świadczenia i bilety wstępu. Ceny wycieczek wielodniowych nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA:

Wycieczki jednodniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki:  transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, opieka gratis 1 osoba na 10 uczestników, bilety wstępu – wszystkie bilety wstępu zawarte są w cenie wycieczki.

Wycieczki kilkudniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, noclegi, wyżywienie, opieka gratis 1 osoba na 15 uczestników, bilety wstępu – bilety wstępu nie są zawarte w cenie wycieczki – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________