DREAM PARK OCHABY 1 DZIEŃ

WYCIECZKI SZKOLNE – JEDNODNIOWE

PARKI ROZRYWKI

 

 

DREAM PARK OCHABY 1 DZIEŃ

 

 

KOSZT WYCIECZKI:

Klasy I-III:

70 zł/os. – grupa min. 40 osób

80 zł/os. – grupa min. 30 osób

 

Klasy IV-wyżej:

77 zł/os. – grupa min. 40 osób

87 zł/os. – grupa min. 30 osób

 

 

 

PROGRAM:

Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Ochab.

Program obejmuje zwiedzanie Dream Parku w Ochabach. To park rozrywki i edukacji, w którego skład wchodzi Park Dinozaurów i Park Miniatur. Podczas zwiedzania z przewodnikiem dzieci dowiedzą się o dziejach naszej planety, życiu i przyczynach wyginięcia dinozaurów oraz zobaczą najciekawsze budowle z całego świata i historie z nimi związane. Po zwiedzaniu nielimitowane korzystanie z atrakcji parku: Oceanarium Prehistoryczne, Labirynt luster, Dom do góry nogami, Wieża mocy, Wystawa zwierząt tropikalnych, Kino 2d, Kino 6d, Park Linowy, Linowy plac zabaw, Eurobungee, Fglopark i wiele innych atrakcji.

Powrót w godzinach popołudniowych.

 

 

ŚWIADCZENIA:

transport autokarem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

bilety wstępu

realizacja programu wycieczki

opieka GRATIS (1 na 10 dzieci)

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342 ; (32) 762 24 19

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek jednodniowych są całościowe – zawierają wszystkie świadczenia i bilety wstępu. Ceny wycieczek wielodniowych nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA:

Wycieczki jednodniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, opieka gratis 1 osoba na 10 uczestników, bilety wstępu – wszystkie bilety wstępu zawarte są w cenie wycieczki.

Wycieczki kilkudniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, noclegi, wyżywienie, opieka gratis 1 osoba na 15 uczestników, bilety wstępu – bilety wstępu nie są zawarte w cenie wycieczki – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________