KRAKÓW 1 DZIEŃ

IMPREZY GRUPOWE I FIRMOWE

 

 

KRÓLEWSKI KRAKÓW 1 DZIEŃ

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

  • ZWIEDZANIE KRAKOWA Z PRZEWODNIKIEM
  • MUZEUM PODZIEMIA RYNKU
  • REJS STATKIEM WYCIECZKOWYM PO WIŚLE
  • DWUDANIOWY OBIAD W RESTAURACJI
  • MOŻLIWOŚĆ SPEKTAKLU TEATRALNEGO

 

 

KOSZT IMPREZY:

145 zł/os. – grupa min. 40 os.

175 zł/os. – grupa min. 30 os.

205 zł/os. – grupa min. 18 os.

* ceny: z tradycyjną / uroczystą kolacją * podane ceny są cenami brutto

 

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Krakowa, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: trasa zwiedzania do uzgodnienia lub standardowa Trasa Królewska: WZGÓRZE WAWELSKIE (wstęp do określonych obiektów Wzgórza Wawelskiego do wyboru!), Barbakan, Brama Floriańska, Rynek Główny, Sukiennice, Bazylika Mariacka, Podziemia Rynku (opcjonalnie). Po zwiedzaniu UROCZYSTY OBIAD w jednej z krakowskich Restauracji, a następnie wyjście do Teatru na wybrany SPEKTAKL TEATRALNY. Powrót w godzinach wieczornych.

 

 

ŚWIADCZENIA W CENIE:

transport autokarem lub busem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

wyżywienie: dwudaniowy obiad

realizacja programu wycieczki

 

DODATKOWO PŁATNE:

bilety wstępu

ubezpieczenie NNW

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 18, 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________