PIENINY 3 DNI

WYCIECZKI WIELODNIOWE – NA GÓRSKIM SZLAKU

 

 

PIENIŃSKI PARK NARODOWY 3 DNI

 

 

KOSZT WYCIECZKI:

269 zł/os. – grupa min. 40 osób

309 zł/os. – grupa min. 30 osób

 

PROGRAM:

Program obejmuje trzydniowe zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego.

Przykładowy harmonogram wycieczki:

 

DZIEŃ 1:
Wyjazd w godzinach porannych, realizacja programu wycieczki:

Czorsztyn – Niedzica: zwiedzanie ruin zamku w Czorsztynie oraz zamku w Niedzicy połączone z rejsem statkiem wycieczkowym po Zalewie Czorsztyńskim trasą łączącą dwa zamki, spacer po zaporze.

Przejazd do obiektu noclegowego, dwudaniowa obiadokolacja.

Po obiadokolacji gry i zabawy: możliwość skorzystania z atrakcji obiektu: boiska do piłki siatkowej, ogrodu i placu zabaw. Do dyspozycji grupy piłki, zabawki oraz akcesoria służące do rekreacji ruchowej.

Opcjonalnie ognisko z kiełbaskami.

Nocleg.

 

DZIEŃ 2:
Śniadanie, realizacja programu wycieczki:

Wyjście w góry: Trzy Korony – wejście na Trzy Korony z punktem widokowym na szczycie + Góra Zamkowa. Opcjonalnie wejście na Sokolicę z punktem widokowym.

Krościenko nad Dunajcem – kościółek pw. Wszystkich Świętych, Rynek. Opcjonalnie spacer do znanych źródeł wód mineralnych: „Stefan”, „Michalina” lub „Maria”.

Przejazd do obiektu noclegowego, dwudaniowa obiadokolacja.

Po obiadokolacji gry i zabawy: możliwość skorzystania z atrakcji obiektu: boiska do piłki siatkowej, ogrodu i placu zabaw. Do dyspozycji grupy piłki, zabawki oraz akcesoria służące do rekreacji ruchowej.

Opcjonalnie ognisko z kiełbaskami.

Nocleg.

 

DZIEŃ 3:
Śniadanie, wykwaterowanie, realizacja programu wycieczki:

Wąwóz Homole: przejście Wąwozem Homole do polany pod Wysoką gdzie znajdują się sklepiki, ławki i stoliki. Opcjonalnie wejście na Wysoką. Przejazd do Szczawnicy – spacer po uzdrowisku, spacer wzdłuż Dunajca do przejścia granicznego, możliwość zakupu pamiątek.

Opcjonalnie:

Spływ Przełomem Dunajca – jedna z największych atrakcji Pienin. Długość trasy ok. 18 km, czas trwania spływu – ok. 2 godz. 15 min.

Następnie spacer po Szczawnicy – czas wolny do dyspozycji, możliwość zakupu pamiątek.

Zakopane: wjazd koleją linową na Gubałówkę, spacer po Gubałówce, możliwość zakupu pamiątek, spacer po Krupówkach, podejście pod kompleks skoczni narciarskich.

Powrót w godzinach wieczornych.

 

 

ŚWIADCZENIA W CENIE:

transport autokarem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

zakwaterowanie: 2 x nocleg

wyżywienie: 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja

realizacja programu wycieczki

opieka GRATIS (1 na 15 dzieci)

 

DODATKOWO PŁATNE:

bilety wstępu

ubezpieczenie NNW

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342 ; (32) 762 24 19

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek jednodniowych są całościowe – zawierają wszystkie świadczenia i bilety wstępu. Ceny wycieczek wielodniowych nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

 

ŚWIADCZENIA:

Wycieczki jednodniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, opieka gratis 1 osoba na 10 uczestników, bilety wstępu – wszystkie bilety wstępu zawarte są w cenie wycieczki.

Wycieczki kilkudniowe – świadczenia zawarte w cenie wycieczki: transport autokarem, opieka pilota/przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, noclegi, wyżywienie, opieka gratis 1 osoba na 15 uczestników, bilety wstępu – bilety wstępu nie są zawarte w cenie wycieczki – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________