WINNICE JAWOREK 1 DZIEŃ

IMPREZY GRUPOWE I FIRMOWE

 

 

WINNICE JAWOREK 1 DZIEŃ

ZWIEDZANIE NAJWIĘKSZEJ WINNICY W POLSCE Z DEGUSTACJĄ WINA I UROCZYSTYM OBIADEM

 

 

ATRAKCJE PROGRAMU:

  • ZWIEDZANIE JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH WINNIC W POLSCE
  • POZNANIE PROCESU PRODUKCJI WINA
  • DEGUSTACJA WYTWARZANYCH PRODUKTÓW: WIN I MIODÓW PITNYCH Z POCZĘSTUNKIEM
  • UROCZYSTY OBIAD Z LAMPKĄ MIEJSCOWEGO WINA

 

 

KOSZT IMPREZY:

OPCJA Z OBIADEM:

145 zł/os. – grupa min. 40 os.

175 zł/os. – grupa min. 30 os.

205 zł/os. – grupa min. 18 os.

 

OPCJA BEZ OBIADU:

145 zł/os. – grupa min. 40 os.

175 zł/os. – grupa min. 30 os.

205 zł/os. – grupa min. 18 os.

* podane ceny są cenami brutto

 

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Wyjazd w godzinach porannych, przyjazd do Miękini w woj. dolnośląskim, zwiedzanie Winnicy Jaworek – największego w Polsce obiektu tego typu. Zwiedzanie Winnic rozpoczynamy w winiarni – miejscu, gdzie powstaje wino. Uczestnicy poznają proces produkcji wina od momentu winobrania do wprowadzenia gotowego produktu do sprzedaży. Kolejnym miejscem udostępnionym do zwiedzania jest piwnica, gdzie wino leżakuje. Zakończeniem zwiedzania jest degustacja 3 rodzai win wytwarzanych w winnicy: Jaworek Cha-re XIII (białe wytrawne), Jaworek Moscato (białe wytrawne) oraz Jaworek Pinore XI (czerwone wytrawne) z poczęstunkiem: przekąski do wina: sery, dojrzewające wędliny, oliwki, gorzka czekolada, orzechy, pieczywo. Po zwiedzaniu uroczysty obiad lub kolacja z lampką miejscowego wina. Powrót w godzinach wieczornych. Opcjolnalnie możliwość czasu wolnego na wrocławskim Rynku.

 

 

OPIS WINNICY:

Winnice Jaworek założone zostały w 2001 roku przez Ewę i Lecha Jaworków. Głównym celem przedsięwzięcia była uprawa winorośli właściwej (Vitis vinifera) z przeznaczeniem na produkcję wina regionalnego, miodów pitnych bazujących na soku winogronowym oraz nalewek i destylatów owocowych na bazie miodu. Poza tradycyjną produkcją białych i czerwonych win, winnice zajmują się produkcją miodu pitnego na bazie soku winogronowego według własnej receptury.

Obecnie są największą polską winnicą, na której testowanych jest ponad 30 odmian winorośli, sprowadzonych między innymi z Niemiec, Austrii i Francji. Winnice Jaworek dzięki swojej ofercie stały się ważnym punktem na enoturystycznej mapie Polski. Dla turystów udostępniona jest do zwiedzania winiarnia i piwnica. W trakcie wizyty goście poznają historię miejsca, w którym znajduje się winnica, poznają cały proces produkcji od momentu zbioru owoców, do wprowadzenia gotowego wina do sprzedaży. Przy sprzyjającej pogodzie istnieje możliwość zwiedzenia również plantacji. Zakończeniem zwiedzania są degustacje win i miodów produkowanych w winnicy.

 

 

 

ŚWIADCZENIA W CENIE:

transport autokarem lub busem

opieka pilota/przewodnika

opłaty drogowe i parkingowe

zwiedzanie winnicy z degustacją

dwudaniowy obiad z kieliszkiem wina

realizacja programu wycieczki

 

DODATKOWO PŁATNE:

bilety wstępu

ubezpieczenie NNW

 

_______________________________________________________________________________________________

 

REZERWACJA WYCIECZKI:

Telefonicznie: 513 221 760 ; 501 731 342

Mailowo: bambino – turystyka@tlen.pl

Wstępna rezerwacja terminu wycieczki jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możliwość potwierdzenia bądź anulacji wstępnej rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

 

CENY WYCIECZEK:

Ceny wycieczek są kalkulowane dla grup minimum 18, 30 i 40-osobowych i dotyczą wyjazdu z miast aglomeracji śląskiej. Istnieje możliwość skalkulowana wycieczki dla mniejszej lub większej ilości uczestników lub dla miast spoza aglomeracji śląskiej lub innych województw. Ceny wycieczek nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – bilety są doliczane do całościowego kosztu wycieczki po ustaleniu programu wycieczki. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Organizatora, zalecamy zabezpieczenie większej sumy na ewentualny wzrost cen biletów wstępu.

 

PROGRAMY IMPREZ:

Programy wycieczek są ramowe. Programy tworzymy z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań grupy, godzina wyjazdu i powrotu, warianty i opcje zwiedzania są ustalane indywidualnie z każdą grupą.

 

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy imprez zagranicznych objęci są obowiązkowym ubezpieczeniem kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie zawarte w cenie wycieczki. Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków – ubezpieczenie dobrowolne /dodatkowo płatne/. O ofertę ubezpieczenia zapytaj w biurze.

 

_______________________________________________________________________________________________